محل تبلیغات شما
بلک پینک این یور آریه بلک پینک این یور آریه بین ا بد گرل آی نو آی ام اند آیم سو هات آی نید ا فن آی دنت وانت ا بوی آی نید ا من کلک کلاک بادابینگ بادابوم مانول باک چامن مدو نال بارابوم جدی اسا نوریک آن هدو مدن نام جادلین کوپیگا پنگ پنگ پنگ پارام پاراپاراپاراپام پام پام جیگوم نال وی هن چوک برل جن جن جن هندز آپ نه سونن بابادل فول ا هنی نگا مالومن ددن گیاگا نایا جنی چوم چونن بول بی چون نال گم سگو دونه بلک تو د پینکآدی سدون توبول هه اووه یس چادا با دن مال دن آی وانا دنس لایک تردردن تن تردردن تن تودوروبه جوها آی بون وی گیگا جوها جوها نان جیگون نیگا جوها جونگ مال بان هسو انیل بام نو چوم چوگو سیپا بومبایا یه یه یه بومبایا یه یه یه بومبایا یه یه یه یه بوم بوم با بوم بوم با اوپا یه یه یه یه یه یه یه یه یه یه هوهو یه یه یه یه یه یه یه یه یه یه اوپا یه یه یه یه یه یه یه یه یه یه هوهو یه یه یه یه یه یه یه یه یه یه بوم بوم با بوم بایا بلک پینک این یور آریه ایج دلو یجی مال آت توک هه نان چول آب سو گاب آبسو من مدل فینگر آپ اف یو پی می ناین تیز بیبی آی پامپ آپ د جم دل یوبا دلیوبا اوپایا لمبو اونی لن نوانا جال می مل گمبل گام هی نال ماکجیما هوک شینا نوگا نال ماکادا آیم گانا گو بررررر رمبو نی سونی نه هاری رل گامسگو دونه فرانت تو مای بک نمم منن تک بیول اوووه یس نی نن بیچ هن آی نو یو وانا تاچ لایک تاچ تاچ تاچ تاچ تاچ تودوروبه جوها ای بون ویگیگا جوها جوها نان جیگوم نیگا جوها چونگ مال بان هسو انیل بام نو چوم چوگو سیپا بومبایا یه یه یه بومبایا یه یه یه بومبایا یه یه یه یه بوم بوم با بوم بوم با اوپا یه یه یه یه یه یه یه یه یه یه هوهو یه یه یه یه یه یه یه یه یه یه اوپا یه یه یه یه یه یه یه یه یه یه هوهو یه یه یه یه یه یه یه یه یه یه بوم بوم با بوم بایا اونی لن من جن سین توین بریگو هن ایلیل نومسو اللا گال گایا کوتول مروگ پللی دللیگو سیپو لتس گو لتس گو اونی لن من جن سین توین بریگو هن ایلیل نومسو اللا گال گایا کوتول مروگ پللی دللیگو سیپو لتس گو لتس گو .

متن تلفظ آهنگ ddu du ddu du

متن تلفظ آهنگ playing with fire

متن تلفظ آهنگ as if its your last

یه ,بوم ,آی ,جوها ,تاچ ,بومبایا ,یه یه ,بومبایا یه ,بوم با ,بوم بوم ,با بوم

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مدرسه ی شاد من مهد تفکر